SYGNEX stavební společnost, s. r. o. SYGNEX stavební společnost, s. r. o.

Elektřina

Naše firma Vám nabízí kompletní služby v oblasti elektrikářských prací. Rádi Vám realizujeme kompletní elektroinstalace v domácnostech, dokážeme vytvořit samostatný návrh nebo práce podle dodané projektové dokumentace. Zároveň provádíme i drobné opravy a výměny.

Mezi náš další sortiment služeb patří instalace domácích telefonů, realizace a rekonstrukce elektroinstalace a elektrických rozvodů jak v bytech, tak i v rodinných domech, instalace, opravy a výměny jističů, zásuvek a vypínačů, zapojování elektrospotřebičů, montáže a opravy elektrických rozvaděčů, instalace a výměny elektroměrů, montáž a opravy systémů osvětlení (bodové, LED, závěsné osvětlení). Zajišťujeme elektrické topné rohože, kabely, sálavé panely a přímotopné konvektory.

Důležitou součástí naší práce je rovněž revize elektroinstalace, elektrických vedení a elektrických zařízení, instalace a montáže hromosvodů včetně uzemnění, revize hromosvodů, instalace a montáže videotelefonů a systémů pro dálkové otevírání dveří, montáž televizních antén, satelitů, realizace a rekonstrukce anténních rozvodů apod.

V závěru prací je samozřejmostí i zednické zapravení drážek, rozvaděčů a elektroinstalačních krabic.


Pokud jste nenašli, co potřebujete, viz naše další služby: