SYGNEX stavební společnost, s. r. o. SYGNEX stavební společnost, s. r. o.

Malířské a natěračské práce, fasády

Naše společnost Vám zajistí malířské práce, které zahrnují malování bytů, kanceláří, ordinací, malování dětských koutků, dětských pokojů a mnohých dalších prostor. Zajistíme nátěry a malování interiérů i venkovních ploch a fasád. Dále dokážeme zajistit sádrové omítky a drobné zednické práce, tapetování klasickou i speciální tapetářskou technikou, nátěry fasád, malby ornamentů, obrázků apod. Máme zkušenosti také se speciálními malířskými technikami, jako je bednářský štuk, antická zemina. Samozřejmostí jsou pak veškeré přípravy podkladů, jako je penetrace, tmelení, škrabání, odstranění starých omítek, broušení apod.

Realizujeme také natěračské práce oken, dveří, plechových střech a dalších částí domů, a to barvami na dřevo, kov i beton. Zabýváme se i protipožárními nátěry. Zajistíme Vám rovněž dekorace na zeď z různých materiálů. Na závěr prací pak vždy provedeme i hrubý úklid.

Při naší práci používáme kvalitní nátěrové hmoty a materiály. Pracujeme jak s tuzemskými značkami Primalex, Balakom, HET, tak se zahraničními značkami, například Caparol, Jupol, Hrboll, Oikos.


Pokud jste nenašli, co potřebujete, viz naše další služby: