SYGNEX stavební společnost, s. r. o. SYGNEX stavební společnost, s. r. o.

Střechy

Střecha je velmi důležitá a relativně citlivá část stavby. V rámci zhotovování střech jsou realizovány služby v oblasti tesařství, pokrývačství, izolatérství a klempířství. Minimálně tyto čtyři odvětví jsou nezbytně nutné pro realizaci každé střechy. Naším cílem je zhotovit kvalitní střechu s dlouhou životností.

Naše firma dokáže zajistit zhotovení kvalitního krovu a pláště střechy, a to včetně zateplení a provedení klempířských prací. Rádi Vám zajistíme tyto služby: stavbu střechy na klíč, izolace střech (hydroizolace i teplená izolace), opravy střech, rekonstrukce a renovace střech. V některých případech je třeba také aplikovat nátěry střech. Oplechování a odvodnění střech (svody, okapy) jsou nezbytností. Okrajovými, ale naší firmou rovněž poskytovanými službami jsou montážní práce na střešních a doplňkových prvcích, rekonstrukce světlíků apod. V rámci realizace střechy Vám rádi zajistíme dřevěná nebo plastová střešní okna, rolety do střešních oken, žaluzie do střešních oken, světlovod, střešní světlíky, bleskosvod, okapy, solární panely a mnohé další vybavení.

Střechy je možné podle jejich tvaru dělit na ploché střechy, šikmé, sedlové, pultové, polovalbové, valbové, mansardové střechy, modré střechy, zelené střechy a mnohé další. Dále se mohou lišit nosným systémem střechy – krovem (např. hambalkové, vaznicové, zhotovené z vazníků apod.). Důležitou součástí je i zateplení střechy (foukaná izolace, minerální vata, polystyren, konopná izolace atd.). V neposlední řadě je široká paleta použitých materiálů na plášť – plechová krytina, střechy z pálených tašek, bobrovka, šindelové střechy, tzv. kanadský šindel atd. Se všemi výše zmíněnými možnostmi realizace střechy Vás podrobně seznámíme a společně vybereme nejvhodnější variantu pro Vaši stavbu.

K zateplení střechy používáme zpravidla materiály od společnosti ISOVER, ROCKWOOL a Knauf. Střešní krytiny používáme od společnosti Tondach, Bramac, SATJAM, Lindab a dalších. Rádi vyhovíme Vašim případným požadavkům na užití i jiných materiálů.


Pokud jste nenašli, co potřebujete, viz naše další služby: