SYGNEX stavební společnost, s. r. o. SYGNEX stavební společnost, s. r. o.

Voda, topení, plyn

Na rozvody vody, topení a plynu je možné pohlížet jako na srdce domu. Naši zaměstnanci a spolupracovníci jsou zkušení profesionálové s dlouholetou praxí a dokážou tyto řemesla obstarat v nejvyšší kvalitě.

Vodaři zajišťují projekty, montáž, opravy, čištění a rekonstrukce vodoinstalace, kanalizace, instalaci ohřívače vody (bojler, průtokový ohřívač), dále zapojují vodoměry a vodní zdroje (studny, vrty, vodovody, domácí vodárny).

Topenáři dokážou zajistit projektování rozvodů vytápění, montáž rozvodů vytápění, řeší opravy, havárie a rekonstrukce topení. Dokážou kvalitně zhotovit rozvody topení, instalace topných těles (např. podlahové topení, radiátory), ve spolupráci s plynaři instalují klasická topidla (kotel na tuhá paliva, kotel na dřevo, kotel na kapalná paliva, plynový kotel, plynový kotel s ohřevem vody, kondenzační kotel, elektrický kotel, automatický kotel, krby a kamna apod.) a alternativní topidla (teplené čerpadlo, solární kolektory, solární ohřev vody, infra vytápění, ekologické kotle, ekologická kamna). Dále topenáři nastavují regulaci tepla (termostat), zajišťují kotelny, komíny (a to včetně projektování, stavby, čistění komínů, vložkování komínů, napojování komínu na topidla, revize komínů) apod. Základní systémy vytápění, které naši topenáři realizují, jsou tyto: lokální vytápění, etážové vytápění, ústřední vytápění, dále dálkové vytápění, teplovodní vytápění, teplovzdušné, polohové vytápění. Držíme se hesla topení levně a kvalitně.

Plynaři v některých případech spolupracují s topenáři. Plynaři zajišťují montáž, opravy, čištění a rekonstrukce plynoinstalace, plynové kotle, plynové spotřebiče, revize plynu a plynový servis.

Instalujeme kotle od následujících výrobců: Ariston, Junkers, Baxi, Protherm a jiné.

Rozvody provádíme z následujících materiálů: PPR, Cu potrubí, PEX/AL/PEX a jiné.


Pokud jste nenašli, co potřebujete, viz naše další služby: