SYGNEX stavební společnost, s. r. o. SYGNEX stavební společnost, s. r. o.

Zednické, sádrokartonářské a obkladačské práce

Zednické práce

V sortimentu našich služeb jsou veškeré zednické práce od přípravných až po dokončovací práce. Dokážeme zajistit práce a návrhy řešení cenově dostupné a kvalitní jak technologicky, tak i po stránce použití vhodných materiálů.

Nabízíme betonování základů, betonování základové desky, stavby rodinných domů, hrubé stavby, rekonstrukce bytových domů, zděné stavby rodinných domů, přestavby, půdní vestavby a nástavby, pokládky zámkových dlažeb, fasádní a zateplovací systémy, betonové mazaniny, rekonstrukce podlah, zvětšování otvorů, prostupy zdivem, zapravení po montáži oken a dveří, zateplování fasád a mnohé další.

K provádění staveb používáme nejčastěji materiály renomovaných značek Heluz, Ytong a Porotherm, nicméně jsme schopni vyhovět Vašim případným požadavkům na užití i jiných materiálů.

Sádrokartonářské práce

Uvažujete-li o změně dispozice bytu nebo nebytových prostor, nemusíte se bát, že to bude běh na dlouhou trať. Již za pár dní je možné vystavět kompletní interiéry kanceláří nebo přestavět stávající dispozici bytu (záleží jen na stavební dispozici prostoru a umístění nosných stěn). Stejně tak, pokud například potřebujete vyrovnat křivé stěny a nechcete zasahovat do omítek a konstrukcí, je možné použít na montáž sádrokarton. Sádrokarton je do jisté míry univerzální materiál pro tvorbu interiérových prvků a příček. V našem kolektivu působí zkušení sádrokartonáři, kteří zvládají jak rutinní užití sádrokartonu, tak i užití specializované.

Provádíme veškeré sádrokartonářské práce (např. sádrokartonové příčky, sádrokartonové podhledy, protipožární a impregnovaný sádrokarton apod.), dále řešíme montáže sádrokartonových konstrukcí a komplexní realizace sádrokartonových interiérů či vestaveb. Dokážeme rovněž zhotovit i jiné sádrokartonářské konstrukce. Vše je o diskusi s Vámi. Zajišťujeme i nezbytné projekty sádrokartonových konstrukcí. Projekty sádrokartonových konstrukcí obsahují podklady pro interiéry ze sádrokartonu a návrhy dispozičního rozdělení prostorů sádrokartonovými příčkami, podhledy a obklady. Rovněž dokážeme zhotovit obklady stěn sádrokartonem. Nedílnou součástí dodávek montáže sádrokartonu je i strukturovaná kabeláž a její vedení, vzduchotechnika, osvětlení a rozvody sítí, které Vám zajistí naši erudovaní zaměstnanci a spolupracovníci. Sádrokartonový nábytek a sádrokarton na klíč je pak vrcholem činností v oblasti sádrokartonu.

Nejčastěji požíváme sádrokarton a sádrokartonové systémy od společností Knauf a Rigips. Rádi vyhovíme Vašim případným požadavkům na užití i jiných materiálů.

Obkladačské práce

Podstatnou součástí dodávek pro užívání stavby jsou i obklady a dlažby, resp. obkladačské práce a dlaždičské práce. Obkladačské a dlaždičské práce jsou nejčastěji realizovány v koupelnách, kuchyních, na WC apod. Dále dokážeme zajistit obkládku krbů, stropů, bazénů, pokládku dlažby na podlahy v kuchyni, koupelně, předsíni atd. Provádění obkladů a dlažeb je však samozřejmě možné i v dalších místnostech, resp. další místech stavby – vždy záleží na přání zákazníka.

Nejčastěji užíváme keramické obklady. Lepidla a tmely (stavební chemie) jsou od špičkových firem MAPEI a Ardex.

Dle potřeby dokážeme zkoordinovat obkladačské a dlaždičské práce s úpravou rozvodů, odpadů, pokládkou topné rohože, montáží zařizovacích předmětů (např. sprchové kouty, vany, vaničky, topné žebříky apod.). Naše společnost si klade za cíl poskytovat profesionální přístup a dbát na přesné dodržování technologických postupů pro obkladačské práce, řídíme se příslušnými normami (např. ČSN).


Pokud jste nenašli, co potřebujete, viz naše další služby: